F.A. Cup   
2021-2022
   


Saturday 16th October 2021
  Fourth Round Qualifying  AFC Sudbury 15:00 Dartford
  Fourth Round Qualifying  Banbury United 15:00 Bath City
  Fourth Round Qualifying  Barnet 15:00 Boreham Wood
  Fourth Round Qualifying  Bedfont Sports 15:00 Kidderminster Harriers
  Fourth Round Qualifying  Boston United 15:00 Stratford Town
  Fourth Round Qualifying  Bowers & Pitsea 15:00 Aldershot Town
  Fourth Round Qualifying  Brackley Town 15:00 Guiseley
  Fourth Round Qualifying  Bromsgrove Sporting 12:30 Grimsby Town
  Fourth Round Qualifying  Corinthian-Casuals 15:00 St Albans City
  Fourth Round Qualifying  Curzon Ashton 15:00 Chesterfield
  Fourth Round Qualifying  Dorking Wanderers 15:00 Hayes & Yeading
  Fourth Round Qualifying  Dover Athletic 15:00 Yate Town
  Fourth Round Qualifying  Eastleigh 15:00 Folkestone Invicta
  Fourth Round Qualifying  Ebbsfleet United 15:00 Hampton & Richmond Borough
  Fourth Round Qualifying  Harrow Borough 15:00 Chelmsford City
  Fourth Round Qualifying  Hereford 15:00 Solihull Moors
  Fourth Round Qualifying  Horsham 15:00 Woking
  Fourth Round Qualifying  Hungerford Town 15:00 Bromley
  Fourth Round Qualifying  Kettering Town 15:00 Buxton
  Fourth Round Qualifying  King's Lynn Town 15:00 Peterborough Sports
  Fourth Round Qualifying  Maidenhead United 15:00 Hastings United
  Fourth Round Qualifying  Marine 15:00 Wrexham
  Fourth Round Qualifying  Marske United 15:00 Gateshead
  Fourth Round Qualifying  Pontefract Collieries 15:00 Halifax Town
  Fourth Round Qualifying  Southend United 15:00 Chertsey Town
  Fourth Round Qualifying  Southport 15:00 Altrincham
  Fourth Round Qualifying  Stockport County 15:00 Stamford
  Fourth Round Qualifying  Tamworth 15:00 Notts County
  Fourth Round Qualifying  Torquay United 15:00 Havant and Waterlooville
  Fourth Round Qualifying  Wealdstone 15:00 Dagenham and Redbridge
  Fourth Round Qualifying  Yeovil Town 15:00 Weymouth
  Fourth Round Qualifying  York City 15:00 Morpeth Town